Telewizja CCTV

Jednym z najskuteczniejszych sposobów ochrony mienia jest monitoring i telewizja CCTV. Kluczem do jego efektywności okazują się parametry oraz dobór miejsc, w jakich kamery zostaną zainstalowane. Eksperci Solution Systems z przyjemnością doradzą Państwu, jaki monitoring do firmy lub domu wybrać oraz gdzie zamontować kamery, aby w 100% spełniały one swoje zadanie. W zakres naszych usług wchodzi zarówno profesjonalne doradztwo, jak również montaż kamer CCTV.

Dla Klientów indywidualnych oraz dla firm, przygotowaliśmy specjalną ofertę, w ramach której otrzymają Państwo rejestratory najwyższej jakości, umożliwiające obserwację terenu z dowolnego obszaru na świecie. Inne firmy monitoringowe często ograniczają usługę do dostarczenia kamer do domu lub biura. My zapewniamy również montaż monitoringu, fachową konfigurację, a także doradztwo w doborze odpowiednich akcesoriów, zwiększających wydajność systemu.

Z naszą pomocą kamery przemysłowe zostaną zamontowane w prawidłowy sposób, co zagwarantuje płynność obrazu i znacząco podniesie skuteczność instalacji CCTV.

Dlaczego my?

doradztwo usług informatycznych poznań

DORADZTWO

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Pomożemy w doborze urządzeń tworzących cały system, uwzględniając specyfikę budynków oraz ich otoczenie. Korzystamy tylko ze sprawdzonych urządzeń znanych marek.

montaż systemów monitoringu poznań

MONTAŻ

Świadczymy usługi montażu zaprojektowanych przez nas systemów monitoringu. Dzięki profesjonalnemu zapleczu technicznemu oraz wykwalifikowanym pracownikom, jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość usług.

konserwacja usług informatycznych poznań

KONSERWACJA

Usługa konserwacji pozwala na bieżąco modernizować system.

serwis informatyczny poznań

SERWIS

Dzięki profesjonalnemu zapleczu serwisowemu jesteśmy w stanie zagwarantować klientom serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.